Біатлон: розклад етапу Кубка світу в Рупольдингу (12-16 січня)

UA: Cуспільне мовлення

Дати шостого етапу Кубка світу з біатлону.

Олімпійський біатлонний сезон поступово наближається до кульмінації - лише два етапи Кубка світу залишилося провести до Ігор-2022, що менш ніж за місяць розпочнуться в Пекіні.

Одна з двох останніх зупинок - німецький Рупольдинг, куди великий біатлон повертається уперше за останні два роки. Етапу в цій локації у сезоні 2020/21 не було, позаяк обидва старти в Німеччині пройшли в Обергофі. Тепер - повернення.

Для багатьох збірних етап в Рупольдингу стане останньою можливістю визначитися зі складом на Олімпіаду-2022 (хто цього ще не зробив). Зокрема, мова про жіночу збірну України.

Програма етапу Кубка світу з біатлону в Рупольдингу передбачає одразу п'ять змагальних днів! Гонки відбуватимуться з середи по неділю! Якщо не враховувати Олімпіаду-2022, це найдовша змагальна програма в сезоні Кубка світу.

У рамках етапу спортсмени проведуть спринти, переслідування, а також класичні естафетні гонки.

Достеменно відомо, що пропустить старт основа чоловічої збірної Норвегії, а також кілька майбутніх учасниць Олімпіади-2022 у жіночій норвезькій збірній. Натомість - повернуться на рівень Кубка світу Тірілл Екгофф та Лукас Гофер.

Читайте також: Основа чоловічої збірної Норвегії з біатлону пропустить шостий етап Кубка світу Розклад етапу Кубка світу з біатлону в Рупольдингу Середа, 12 січня, 15:30. Жінки, спринт (7.5 км) Четвер, 13 січня, 15:30. Чоловіки, спринт (10 км) П'ятниця, 13 січня, 15:30. Жінки, естафета (4х6 км) Субота, 14 січня, 15:30. Чоловіки, естафета (4х7.5 км) Неділя, 15 січня, 13:45. Жінки, гонка переслідування (10 км) Неділя, 15 січня, 15:45. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км) Склад збірної України на шостий етап Кубка світу

Чоловіки будуть представлені шістьма біатлоністами, заявка залишається незмінною у порівнянні з етапом в Обергофі - Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Тищенко та Тарас Лесюк.

У жіночій збірній України відбудеться повернення Анастасії Меркушиної, Ірини Петренко, Олени Білосюк. Точно не буде представлена на етапі Ольга Абрамова, яка повертається на Кубок IBU.

Біатлон: Кубок світу 2021/22 де дивитися

Усі гонки Кубка світу наживо можна дивитися на сайті Суспільне Спорт, а також трансляція усіх гонок етапу буде доступна на телеканалі UA: Перший.

Спринтерські гонки четвертого етапу можна буде слухати в прямому ефірі на Радіо Промінь. Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

Суспільне Спорт запустило подкаст "Коментаторська": слухайте епізод про головні події року в українському спорті