Перший тренер відомої легкоатлетки з Шепетівщини отримав почесне звання

День за днем

Мова йде про Олександра Краснова з Нетішина, який понад чверть століття готує найкращих бігунів у місцевій комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. Заклад знаходиться у підпорядкуванні первинної профспілкової організації Хмельницької АЕС.

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України № 4930 від 23 грудня 2021 року, Олександру Геннадійовичу присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України». Тренер з легкої атлетики комплексної дитячо-юнацької спортивної школи працює у Нетішині з 1993 року. Сюди він потрапив ще молодим спеціалістом після закінчення Київського інституту фізкультури.

Вже через два роки після входження Олександра Краснова у професію тренера, його вихованці увійшли до шістки кращих в Україні.

Його найтитулованішою вихованкою стала Вікторія Ткачук — легкоатлетка, яка народилася у селі Пліщині Шепетівського району. Вікторія спеціалізується в бігу на 400 метрів та 400 метрів з бар’єрами, багаторазова чемпіонка та призерка національних першостей у спринтерських дисциплінах, рекордсменка України з естафетного бігу 4×400 метрів у приміщенні. Також Вікторія взяла участь в Олімпійських іграх у Токіо, де посіла 6 місце, але водночас встановила власний рекорд.

У 2007 році Вікторія Ткачук стала вихованкою Олександра Краснова. Будучи шестикласницею, у своїй віковій категорії вона здобула перемоги в районних, обласних та республіканських змаганнях з легкої атлетики.

Нагадаємо, що у 2021 році після успішного виступу у Празі Вікторія Ткачук здобула путівку на Олімпійські ігри. Після повернення з Токіо фіналістка Олімпійських ігор відвідала Нетішин.