Ігор Турченко: "Відчуваю, що чудово готовий до Євро"

Handball.net.ua

21-річний лівий півсередній збірної України Ігор Турченко сподівається проявити себе на Євро і допомогти команді виступити успішно. Про це він розповів в коментарі прес-службі ФГУ. Напередодні національна команда після перельоту з Києва прибула до угорського Сегеда і провела вечірнє тренування. Перший матч Євро наша команда проведе 13-го січня проти збірної Сербії.

Ігор Турченко, гравець збірної України:

"Відчуваю, що готовий чудово. Хоча у двосторонній грі зіграв не дуже вдало, але, сподіваюся, все буде добре. Я хочу допомогти збірній і завжди потрапляти до складу. У нас молодий склад, у будь-якому разі, нам ще потрібно зігратися.

Настрій відмінний - у 21 рік вдалося опинитися на чемпіонаті Європи! Сподіваюсь зможу допомогти збірній України пройти якнайдалі, як мінімум вийти з групи. Це вже буде великий успіх.

Міхаель Біглер каже нам не думати про суперників, ми маємо концентруватись на собі, виходити і грати. Неважливо, хто проти тебе".

Склад збірної Україн на Євро-2022

Буйненко: "Здаватись суперникам тому, що вони гранди не збираємось. Їдемо на Євро боротися в кожній грі"

Чемпіонат Європи-2022

Розклад матчів збірної України на груповій стадії:

13 січня 2022. Сербія – Україна (початок - 19.00, Сегед, Угорщина)

15 січня 2022. Франція – Україна (початок - 19.00, Сегед, Угорщина)

17 січня 2022. Україна – Хорватія (початок - 19.00, Сегед, Угорщина)Дві найкращі команди квартету вийдуть до другої групової стадії. Матчі Євро в Україні покажуть xsport та sport 1. Федерація гандболу України