Кращий нападник тернопільської "Ниви" прокоментував свій перехід у житомирський клуб

Тернополяни

Нападник тернопільської "Ниви" Сергій Кисленко переходить у житомирську команду.

10 січня 23-річний футболіст підписав контракт із "Поліссям" терміном на 3 роки.

Як розповідали "Тернополяни", за даними FootBoom, клуб продав кращого бомбардира за 100 тисяч доларів.

Кисленко підтвердив, що отримав хорошу пропозицію від іншого клубу. Гравець наголосив, що контракт із "Нивою" у нього завершився ще влітку.

"Хочу звернутися до усіх уболівальників "Ниви", які протягом цих трьох сезонів підтримували мене та усю нашу команду. Мені сумно залишати Тернопіль, адже я дійсно дуже звик до цього міста. У "Ниві" зібрався надзвичайно хороший колектив і мені буде не вистачати кожного з вас. Проте таке футбольне життя і для мене наступає його новий етап.

З "Нивою" у мене влітку завершувався контракт. З керівництвом клубу ми уклали джентльменську угоду. Я погодився продовжити контракт ще на рік, а керівники погодились мене відпустити у разі хорошої пропозиції від іншого клубу. Так і сталось, і від вчорашнього дня я уже є гравцем "Полісся".

Ще раз хотів би подякувати усій нашій команді та уболівальникам! Сподіваюсь, одного дня ми ще обов'язково зустрінемось! А "Ниві" бажаю всього найкращого та нових перемог!", – сказав Сергій Кисленко.

Клуб також подякував футболісту за співпрацю.

Нагадаємо, що Сергій Кисленко виступав у "Ниві" з 2019-го року. За цей час у всіх турнірах спортсмен провів 66 матчів у яких забив 24 голи. У новітній історії клубу він став найкращим бомбардиром.