Ронен Гінзбург: Це моя найгірша гра у Лізі чемпіонів. Знаю, чому це сталося

Ukrbasket.net

Прометей поступився Хапоелю Ієрусалим у першому матчі плей-ін Ліги чемпіонів 70:95.

На пресконференції після матчу обидва тренери команд наголосили на тому, що це лише перший матч і в протистоянні ще нічого не вирішено.

Олександр Липовий, захисник Прометея:

"Почали матч дуже погано. Хапоель забив 9 триочкових у першій чверті. Більшість із них були відкритими. Можна сказати, що ми програли матч у першій чверті. У другій та четвертій чвертях були у грі, але цього не вистачило, щоб наздогнати суперника. Треба вийти на наступний матч сильніше ментально та фізично".

Ронен Гінзбург, головний тренер Прометея:

"Вітаю Хапоель. Гра була вирішена після 5 хвилин. Ми не були присутні на майданчику сьогодні. Це моя найгірша гра за весь час у Лізі чемпіонів. Знаю, чому це сталося. Вірю, що ми набагато краще виступимо у наступному матчі".

Адам Аріель, капітан Хапоеля:

"Почали матч із великою енергією та інтенсивністю. Коли ми так граємо, кидки залітають і це надає нам впевненості. Але серія не закінчена, ми поки що лише ведемо 1-0. У Прометея достатньо таланту. Потрібно бути готовими до матчу наступного тижня".

Йотам Гальперін, головний тренер Хапоеля:

"Хороша гра. Було важливо агресивно розпочати. Ми зробили це. Кидки залітали, що допомогло нам. Рахунок 1-0, але серія грає до двох перемог. Такий розклад зараз".

Другий матч протистояння до двох перемог відбудеться у Запоріжжі 18 січня. У плей-ін не важлива різниця м’ячів, тому для Прометея ще нічого не втрачено. Придбати квитки на матч відповідь можна за цим посиланням.