Тренер Бетербієва: Очевидно, що Альварес уникає Артура

24boxing.com.ua
Тренер Джон Скаллі вважає, що Сауль Альварес не хоче битися з Артуром Бетербієвим.

"Я не буду звинувачувати Канело, якщо він не поб'ється з Бетербієвим. Він боєць другої середньої ваги. Здається, до цього Канело виступав навіть в першому середньому дивізіоні. Я б не звинувачував більш дрібного хлопця за відмову битися з Артуром. Знаєте, Бетербієв - звір.

Альварес завоював титул в напівважкій вазі в бою з Ковальовим. Він засушив Ковальова, змусив його скинути вагу і так далі, а потім не дозволив йому набрати цю вагу назад. Так що це зірочка навпроти його перемоги. Після цього він відразу повернувся в свій дивізіон. Тепер Канело каже, що перейде в першу важку вагу, перестрибнувши напівважкий дивізіон. Коли виглядає так, що когось уникають, то треба називати речі своїми іменами.

Очевидно, що Канело налаштований уникати Артура. Якщо він і поб'ється з ним, то я припускаю, що вони захочуть, щоб Артур використовував тільки одну руку або бився з зав'язаними очима. Це можуть бути будь-які обмеження, які вони захочуть ввести. Я сподіваюся, що Артур на це не поведеться", - каже Скаллі у подкасті Calling Russ Anber.