"Відпрацював на максимум". Богдан Цимбал встановив особистий рекорд кар'єри на Кубку світу

UA: Cуспільне мовлення

Ексклюзивний коментар українського біатлоніста для Суспільного Спорт.

Чоловіча збірна України провела один з найкращих стартів у сезоні 2021/22 - у спринті на етапі Кубка світу в Рупольдингу чотири українські біатлоністи потрапили у топ-30, уперше в сезоні українець закінчив гонку у топ-10 (Дмитро Підручний - сьомий). А 24-річний Богдан Цимбал встановив особистий рекорд.

Цимбал провів гонку з одним промахом, показав 22-й хід на дистанції (другий серед українців) і зрештою фінішував на 17-му місці. Цей результат - його рекорд на рівні Кубка світу.

Попереднє найвище досягнення Богдан встановив на чемпіонаті світу-2021 в Поклюці: 18-е місце в переслідуванні. Також у цьому сезоні (2021/22) він одного разу фінішував 19-м.

У ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт Цимбал визнав: зробив усе, що міг у цьому старті.

"Задоволений ходом, лижами, сервіс дуже добре попрацював. Незадоволений лише промахом, оскільки тут завжди дуже велика щільність результатів. І я розумів, що за такої хорошої погоди буде дуже багато "нулів", усі будуть добре стріляти. Розумів, що треба добре працювати на стрільбі: і швидко, і точно. Швидко не вийшло, але один промах - це не так багато. Попрацювали, постаралися, відпрацював до останнього метру. Не було моменту, де я міг би додати. Я відпрацював на максимум того, що я готовий зараз", - сказав Цимбал.

У Обергофі він показав 19-е та 23-е місце в двох особистих стартах, разом з цим фінішем на 17-й позиції - тепер у Богдана три з чотирьох найкращих результатів у кар'єрі показані в трьох останніх гонках.

Він відзначив, що сподівається на продовження прогресу.

"Сподіваюся, що так буде стабільно і буду покращувати. Сьогодні добре себе почував, думаю, що в естафеті та переслідуванні почуватимуся не гірше. Будемо працювати, старатися показати хороший результат", - сказав Цимбал. Найкращі результати в кар'єрі Богдана Цимбала 17-е місце - спринт, Кубок світу: Рупольдинг (сезон 2021/22) 18-е місце - переслідування, чемпіонат світу: Поклюка (сезон 2020/21) 19-е місце - спринт, Кубок світу: Обергоф (сезон 2021/22) 23-е місце - переслідування, Кубок світу: Обергоф (сезон 2021/22) 30-е місце - спринт, чемпіонат світу: Поклюка (сезон 2020/21)