Дмитро Горіга: «Ми не здаємося, мусимо покращити якість гри у найближчий час»

Handball.net.ua

Після матчу Євро-2022 Сербія - Україна (31:23) найкращий снайпер синьо-жовтих Дмитро Горіга у мікст-зоні дав коментар прес-службі ФГУ. Лівий півсередній визнав, що команда напрочуд невдало зіграла у захисті та показала низьку ефективність у нападі. Разом з тим лідер команди висловив впевненість, що збірна України зможе покращити якість гри. Євро-2022. Підсумки 1-го туру: всі результати, відео найкращих голів та сейвів
Дмитро Горіга, лівий півсередній збірної України
“Гра пішла не по плану. У нас було першочергове завдання - посилити захист. Напад не ставили, в атаці більше використовували свою тактику. Натомість завданням від тренера був захист і ми його провалили ще в першому таймі, оскільки почали програвати боротьбу один в один. Серби цим швидко скористались. Вони навіть не кидали здалеку, а почали тиснути нас на шести метрах. Що стосується нападу, то ми не реалізували близько 50% кидків. Це дуже багато і ми мусимо покращити якість своєї гри у найближчий час.
Можна було б сказати що це наша перша офіційна гра, в команді - нові люди. Але тим не менш ми маємо грати набагато краще. Нам більше потрібно спілкуватися разом і не тільки на майданчику, посилювати зв'язки. Це все час, який нам дуже потрібний і я гадаю у найближчі рік-два ми покажемо свій результат.
Такі турніри викликають великі емоції: багато людей, атмосфера, все на дуже високому рівні. Немає жодних претензій це справжнє шоу, справжній гандбол. Хочемо більше таких ігор і будемо прагнути до цього.
Ми не здаємось, ми зробимо висновки, поговоримо один з одним. Маємо покращити якість гри і, гадаю, з кожним матчем ми будемо додавати все більше і більше”.«Потрібно більше часу, такі матчі допоможуть нам розвиватись». Прес-конференція після гри Сербія - Україна
15 січня у 2-му турі збірна України зіграє проти олімпійських чемпіонів Токіо збірної Франції. Трансляція - на XSPORT та Sport 1.

Партнер збірної України - Techno Dreams
Федерація гандболу України