Журавок - у ТОП-20 спринту Кубка IBU

Сhampion.com.ua

У словацькому Брезно-Осрблі відбулася жіноча спринтерська гонка.Переможницею жіночого спринту стала француженка Каміла Бене. На фініші вона випередила двох росіянок - Євгенію Буртасову та Наталію Гербулову.Найкращою з українок стала Юлія Журавок, яка закрила усі десять мішеней, проте на дистанції програла 1:06 хвилини та посіла 16 місце.Водночас Віта Семеренко взагалі не фінішувала у спринтерській гонці. Вже після першого вогневого рубежу біатлоністка пішла на три кола штрафу, вийшовши з них на 73-му місці, а на останньому колі біатлоністка знялася з гонки.Кубок IBUБрезно-Осрблі, СловаччинаСпринт, Жінки14 січня1. Каміла Бене (Франція, 0+0) 19:51.12. Євгенія Буртасова (Росія, 0+0) +13.43. Наталія Гербулова (Росія, 0+0) +18.24. Гілонне Гігонна (Франція, 0+0) +25.95. Аманда Лайтфут (Велика Британія, 0+0) +30.86. Дженні Енодд (Норвегія, 0+0) +31.5...16. Юлія Журавок (Україна, 0+0) +1:04.926. Катерина Бех (Україна, 1+1) +1:25.727. Ольга Абрамова (Україна, 1+0) +1:27.639. Валерія Дмитренко (Україна, 0+1) +1:56.750. Христина Дмитренко (Україна, 0+1) +2:30.6...Віта Семеренко (Україна, 3+2) - не фінішувала