Збірна України з біатлону визначилася зі складом на чоловічу естафету: хто бігтиме

UA: Cуспільне мовлення

Склад і розстановка біатлоністів залишаються незмінними.

Чоловіча збірна України з біатлону визначилася зі складом на чоловічу естафету шостого етапу Кубка світу, що проходить у німецькому Рупольдингу. Склад команди повідомив ексклюзивно Суспільне Спорт головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра.

Естафета у Рупольдингу стане третьою у сезоні 2021/22 Кубка світу. Перед цим дві естафети відбулися на етапах у Естерсунді та Гохфільцені, причому у Швеції українці фінішували на п'ятому місці.

Читайте також: Збірна України - у топ-5 чоловічої естафети на етапі Кубка світу в Естерсунді: результати гонки

Склад збірної України у чоловічій естафеті не зазнає змін. На старт біатлоністи вийдуть у тому ж складі та розташуванні, що і у попередніх гонках.

Старт-лист України на чоловічу естафету (старт - о 15:30) Україна: Прима - Підручний - Цимбал - Дудченко

Востаннє Україна бігла естафету іншим складом біатлоністів наприкінці сезону 2021/22. Тоді на етапі в Нове-Место замість Артема Прими біг Артем Тищенко, а українці фінішували на дев'ятій позиції.

Що відомо У Рупольдингу чоловіча збірна України показала одну з найкращих гонок сезону: одразу чотири біатлоністи фінішували у топ-30 спринту. Читайте також: Підручний - сьомий, чотири українці - у топ-30 спринту на Кубку світу в Рупольдингу: результат Усі чотири учасники чоловічої естафети увійшли у склад України на Олімпійські ігри у Пекіні. Через це біатлоністи навіть пропустили четвертий етап Кубка світу у французькому Ансі. Результати чоловічої збірної України в естафеті складом Прима - Підручний - Цимбал - Дудченко: Естерсунд - п'яте місце, Гохфільцен - сьоме місце. У жіночій естафеті збірна України виступить у складі Ірини Петренко, Юлії Джими, Валентини Семеренко та Анастасії Меркушиної. Що далі П'ятниця, 14 січня, 15:30. Жінки, естафета (4х6 км) Субота, 15 січня, 15:30. Чоловіки, естафета (4х7.5 км) Неділя, 16 січня, 13:45. Жінки, гонка переслідування (10 км) Неділя, 16 січня, 15:45. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)