Поважна футбольна асоціація “повернула” Крим Україні

UNN

Професійна футбольна ліга Іспанії LaLiga виправила помилку на своєму сайті та позначила Крим як територію України. Про це інформує посольство України в Іспанії а також свідчать дані з сайту ліги, пише УНН.

Цитата

“Посольство вжило заходів і домоглося від Професійної футбольної ліги Іспанії LaLiga виправлення помилки на сайті цієї Асоціації з огляду на відсутність відображення Кримського півострова на карті України. Вже зараз багатомільйонна глядацька аудиторія Ла-Ліги по всьому світу бачить, що Крим — це Україна”, — повідомили в посольстві.

Деталі

За даними дипустанови, Посол України в Іспанії Сергій Погорельцев звернувся до Президента Професійної футбольної ліги Іспанії Хав’єра Тебас Медрано з приводу грубої помилки, допущеної на сайті Ла-Ліги в розділі офіційних трансляторів чемпіонату, з огляду на відсутність відображення Кримського півострова на карті України.

Посол також наголосив на необхідності дотримання Асоціацією Ла-Ліга політики невизнання зміни статусу Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також санкційних обмежень щодо РФ, повідомили напередодні дипломати.

Що було раніше

Як писав УНН, раніше цього тижня французький телеканал France Télévisions у відеосюжеті про ситуацію на сході України зобразив на мапі тимчасово окупований Крим “російським”.