Битва Тернополя та Одеси за зону плейоф та столичне дербі в Жіночій Суперлізі: анонс ігрового дня 15 січня

Ukrbasket.net

У суботу, 15 січня, традиційно для вихідних нас чекає насичений баскетбольний день.

Читайте: Поразка Будівельника в Дніпрі та інші результати Суперліги Windrose 14 січня

Два поєдинки у чоловічій Суперлізі, де Хімік завітає у гості до Київ-Баскета, а Тернопіль спробує перемогти Одесу, щоб піднятись до зони плейоф.

У жіночій Суперлізі нашу увагу до себе приверне перший матч столичного дербі Київ-Баскету та Будівельника.

Багато поєдинків буде у нижчих лігах, а у Києві, Боярці та Одесі пройдуть матчі ВЮБЛ.

Серед збірників-легіонерів спостерігаємо за Туреччиною, де зіграють клуби Володимира Геруна та Аліни Ягупової, а вночі вболіваємо за Святослава Михайлюка проти Мілуокі.

Матчі 15 січня:

Суперліга
14:00 Київ-Баскет – Хімік
16:00 Тернопіль – Одеса

Жіноча Суперліга
13:00 Франківськ-Прикарпаття – Рівне
14:00 Інтерхім – Динамо-НПУ
17:00 Київ-Баскет – Будівельник

Вища ліга
14:00 Дніпро-2 – Маріуполь
16:00 МБК-2-Ніко – Черкаські Мавпи-2
19:00 Рівне – Львівська Політехніка

Жіноча Вища ліга
12:00 ХАІ – МОБІ
18:00 КІВС-СКІФ – Вінницькі Блискавки

Перша ліга
13:00 Львів-КІВС-Крамар-ЛТД – Коростень
16:00 Дружківка – Маріуполь-2
16:30 Харківські Соколи-Універбаскет – Політехнік
17:00 Кропивницький – Металург-НУЗП
17:00 Ужгород-УЖНУ – КФВ-Говерла-2
18:00 Самбір – Житомир
18:00 ХДУ-Авто-Плаза – Одеса-2
18:00 Калуш-НПУ – Хмельницька Політехніка-Дідібао
18:00 Вінницькі Зубри – Тернопіль-2
19:00 КСЛІ-Київ-Баскет-2 – СДОШОР-Авангард
19:30 БАСА – Кривбас-2

Жіноча Перша ліга
16:00 СДОСШОР№2 Полтава – Переяслав
18:00 Мелітополь – СумДПУ
18:00 Одеса – Венето-Черкаси
19:00 Збірна Києва-ТНУ-ДЮСШ№3 – Хмельницька Політехніка-ДЮСШ№1

ВЮБЛ
Хлопці, 2006 рік

СДЮСШОР ім. Литвака - СДОСШОР-16-Вовченята Київ
Баскетбольна академія СМАРТ Одеса - СДЮСШОР з баскетболу Київ
ДЮСШ-12 5 T.E.A.M Київ – Черкаські Мавпи
Політехнік-СДЮСШОР Харків - КСЛІ-Київ-Баскет
ДЮСШ-12 Київ – ДЮСШ-7 Харків

Матчі за участю гравців збірної України:

Чемпіонат Туреччини
14:30 Бююкчекмедже – Тофаш (Володимир Герун)

Чемпіонат Туреччини серед жінок
15:30 Чанкая – Фенербахче (Аліна Ягупова)

НБА
1:30 Мілуокі – Торонто (Святослав Михайлюк)