Скандальний український важкоатлет завершив професійну кар'єру

depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Фейсбук Дмитра Чумака.

Спортсмен почувається переможцем.

"17 років. Фантастичні 17 років. Саме стільки я присвятив великому спорту. І тепер із приємним і трохи сумним почуттям можу сказати, що завершую професійну кар'єру.

Скільки ж було. Скільки радості, адреналіну та позитивних емоцій, скільки крові та поту, скільки важких тренувань. І перемоги, і поразки були. Але головне, завершуючи цей шлях, почуваюся переможцем.

Я хочу висловити величезну подяку всім хто мене підтримував, вірив, і вболівав за мене та мою команду! Моя сім'я – це одна із запорук успіху. Люблю тебе, Аліса Чумак.

Обіймаю кожного свого вболівальника.

Так само дякую всім му*акам, які створювали проблеми та неприємності, від цього я ставав тільки сильнішим (вас не обіймаю).

Без фінансової підтримки не було б перемог, чи їх було б менше, так що висловлюю подяку сім'ї Герег (Епіцентр К). Завдяки вам я мав умови для тренувань та перемог. Думаю навіть від усієї країни Вам подякую, тому що 27 міжнародних медалей ми привезли саме до України.

Ну а тепер настав час рухатися далі. До нових вершин усіх люблю, всіх обіймаю", — написав Чумак.

Нагадаємо, у червні Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) тимчасово усунула Чумака через підозри у спробі ухилення від проходження тестування та спробі підкупу допінг-офіцера.

Дивіться також: На Росії пройшов міжгендерний бій: Жінка відлупцювала чоловіка