Іван Бурзак: “Ніхто у нас не тремтить перед збірною Франції”

Handball.net.ua

Сьогодні на Євро-2022 збірна України зіграє з одним з головних фаворитів турніру збірною Франції. Про готовність до матчу із Олімійськими чемпіонами Токіо та найбільш небезпечних гравців у складі суперника розповів лінійний синьо-жовтих Іван Бурзак. За його словами команда прагнутиме уникнути помилок, що були в грі стартового туру проти Сербії (23:31). Зустріч другого туру Євро-2022 Франція - Україна пройде на майданчику "Пік Арени" в угорському Сегеді, початок - о 19.00. Трансляцію покажуть XSPORT та Sport 1. - Як пройшло тренування перед матчем зі збірною Франції?
- Спочатку обговорили наші помилки у матчі проти Сербії. Тренер сказав, що потрібно виправити. На тренуванні акцент був більше на захисті, пограли два на два, три на три, відпрацювали взаємодію з лінійними. Також нагрівали атаку і повернення, дещо змінили з того, що в нас не виходило в першому матчі.
Захист не впорався у грі проти Себії. Яких саме помилок проти уникнути зараз?
Потрібно краще зіграти один в один, адже у нас були провали в центрі. Я говорю і про свою гру також. Гадаю, всі зроблять правильні висновки. Здаватися ми не будемо, проти нас грають такі ж люди, як і ми. Впевнений, ніхто не тремтить перед збірною Франції.
Але проти Сербії був мандраж, злякалися?
Ані в якому разі. Чому, ми маємо їх боятися?


В чому сильні сторони збірної Франції?

У них індивідуально дуже сильні гравці. Вони можуть перелаштуватися в будь-який момент, в будь-який стресовій ситуації. Олімпійські чемпіони, чемпіони світу - сильні гандболісти. Але нічого страшного, будемо битися.
Назви трьох найкращих гравців збірної Франції на твій погляд.
Правий передній Діка Мем - топ на своїй позиції, дуже хороший гравець, пластичний, захищається і атакує, бігає всі 60 хвилин. Він провідний гравець свого клубу “Барселони”. У них дуже швидкий, рухливий розігруючий Кантен Мае. Важко захищатись проти таких гравців. А також сильні лінійні - і Фабрегас, і Турна.
Як потрібно зіграти збірній України, щоб дати бій Олімпійським чемпіонам?
Не потрібно пнутися зі шкіри, не потрібно нікому нічого доводити. Замість того, що нервувати, потрібно розслабитися, отримувати задоволення від гри. Все буде добре якщо, ми покажемо свою гру.

За матеріалами XSPORT.ua

Партнер збірної України - Techno DreamsФедерація гандболу України