Андрій Шевченко звільнений із «Дженоа»

Факты и комментарии

Колишнього наставника збірної України Андрія Шевченка, який став головним тренером «Дженоа» 7 листопада, звільнено зі своєї посади, повідомляє офіційний сайт клубу з Генуї.

«Клуб дякує тренеру та його помічникам за напружену роботу, яку вони провели в останні місяці. Технічне керівництво першою командою буде тимчасово покладено на Абдулая Конко (наставник збірної Італії U17. — Авт.), якому допомагатиме Роберто Мургіта», — йдеться у повідомленні.

#Shevchenko https://t.co/QX2F8IVyYB pic.twitter.com/qErO9kY8VC

- Genoa CFC (@GenoaCFC) January 15, 2022

Нагадаємо, що аутсайдер серії А провів під керівництвом 45-річного українського фахівця 11 матчів у чемпіонаті та Кубку країни, в яких відсвяткував лише одну перемогу (у кубковій зустрічі з «Салернітаною»), тричі зіграв унічию та зазнав семи поразок. Після 21 туру «Дженоа» посідає у серії А передостаннє, 19-те, місце.

За неофіційною інформацією, нові боси «Дженоа» за дострокове розірвання контракту виплатять Шевченкові та його штабу близько 20 млн євро компенсації.

Одними з головних кандидатів на посаду нового наставника генуезького клубу називають угорця Пала Дардаї та німця Бруно Лаббадіа, останнім клубом обох була німецька «Герта».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Дженоа» програв в овертаймі «Мілану» і вилетів із Кубка Італії.

Фото ФК «Дженоа»