"Показник нашого рівня". Що сказав Юрай Санітра про результат України у чоловічій естафеті

UA: Cуспільне мовлення

Як тренер збірної України пояснив результат у естафеті.

Збірна України виступила у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Рупольдингу. Українці фінішували на шостому місці, хоча упродовж трьох етапів вели боротьбу за місце на подіумі.

Ключовим моментом гонки стало останнє коло Богдана Цимбала, який біг на третьому етапі. Цимбал показав 17-й час із суттєвим відставанням від представника Білорусі Максіма Варабєя і передав естафету четвертим. Антонові Дудченку втримати цю позицію у боротьбі з біатлоністами із Італії та Франції не вдалося.

Читайте також: Україна - шоста у драматичній чоловічій естафеті на Кубку світу в Рупольдингу: результат

Після гонки головний тренер чоловічої команди Юрай Санітра оцінив виступ команди в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт. Україна вдруге посіла місце у топ-6 в естафеті у сезоні 2021/22: у першій гонці в Естерсунді Україна у такому ж складі фінішувала п'ятою.

Санітра залишився задоволений першими двома етапами Артема Прими і Дмитра Підручного. Але визнав: Богданові Цимбалу не вистачило тієї швидкості, яку він демонстрував у спринтерській гонці.

Про виступ біатлоністів в естафеті

"Перші два етапи, і Прима, і Підручний відпрацювали добре. Немає чого додати: і на трасі виглядали досить добре, Підручний показав другий час за швидкістю. Сьогодні був не день Цимбала, він відбіг не так, як у спринті. Особливо мав проблеми на останньому колі, де програв дуже багато. Дудченку вже на фініші без контакту було важко бігти".

Про результат України в естафеті

"Гадаю, що на цей час шоста позиція - показник нашого рівня. Треба нам ще щось допрацювати, розраховувати, що буде наш день. Добре стріляти, швидко бігти, тому якщо хочемо дивитися на вищі позиції, треба бути 100% готовими".

Чи планує змінювати фінішера в естафеті

"Час показав, що друга позиція Підручного - дуже хороша, та й Антон Дудченко отримує зі старту в старт більше досвіду, він прогресуватиме на цій позиції. Поки що не маю іншого варіанту з фінішером".

Що далі Неділя, 16 січня, 13:45. Жінки, гонка переслідування (10 км) Неділя, 16 січня, 15:45. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)