Стало відомо, що сталося із захисником Барселони, який знепритомнів на полі

UA-Футбол

У середині другого тайму матч чемпіонату Іспанії між "Барселоною" та "Сельтою" довелося призупинити хвилин на десять. Захисник каталонців Рональд Араухо у верховій боротьбі зіткнувся головами з Гаві. І якщо другий зміг продовжити гру, то уругваєць після кількох кроків на полі впав, знепритомнівши.

Медикам "Барси" довелося підключати навіть колег із карети швидкої допомоги, а саму машину загнали на газон "Камп Ноу". Оператори не показували стану футболіста, але, на щастя, все обійшлося.

Як повідомив після матчу наставник каталонців Хаві, у Араухо є струс мозку. Цю ніч йому необхідно було провести в лікарні під наглядом лікарів для оцінки всіх ризиків. Про терміни повернення на поле інформацію поки що не повідомляють.

Сам матч між "Барсою" та "Сельтою" завершився перемогою господарів 3:1. Рональд Араухо, як завжди, вийшов у стартовому складі каталонців. На його рахунку в нинішньому сезоні 42 матчі за клуб та чотири голи