Лідер збірної України зізнався, що не так у команді наразі

Sport News

Сьогодні національна збірна України в межах підготовки до поєдинків плей-офф відбору ЧС-2022 та Ліги націй проведе контрольний матч у Німеччині проти «Боруссії» (Менхенгладбах). Напередодні участь у прес-конференції разом із головним тренером синьо-жовтих Олександром Петраковим узяв півзахисник Сергій Сидорчук.

— Яке значення для вас має ця гра?

— Перш за все, ми розпочали підготовку до Шотландії. Я вважаю, що це більш підготовчий матч, ніж виставковий. Але так само ми не забуваємо про те, що зараз відбувається в Україні. Буквально за кілька годин до прес-конференції я побачив світлини з «Азовсталі» з нашими пораненими військовими. Тому сказати, що це буде лише підготовчий поєдинок, у мене не виходить. Це буде ще одна спроба привернути увагу до тієї ситуації, яка зараз відбувається в Україні.

— Які емоції ти відчуваєш після повернення до розташування національної команди?

— Коли тебе викликають до збірної, емоції завжди позитивні. Для кожного хлопчика, який займається футболом, це мрія десь із шести-семи років. Це завжди приємні почуття…

— Як футболісти живуть і грають, знаючи про ситуацію в Україні? Якого значення у зв’язку із цим набуває гра проти Шотландії?

— Якщо чесно, ми не в найгірших умовах у плані життя. Якщо ви бачили те, що відбувається в Україні, а саме на сході, в Одесі… Ми того не відчуваємо, хоча на початку війни всі це пережили. У збірній ми не дискутуємо, в усіх приблизно одне й те саме на душі, у голові, у словах. Це не та пропаганда, яка йде з іншої сторони, тому що ми живемо на нашій землі, бачимо те, що відбувається, наживо, а не по телевізору. Тут не може бути жодної дискусії — в усіх одна, спільна думка. Що стосується гри із Шотландією, то всі хлопці розуміють, який тягар у них на плечах. Це може бути для всіх українців друга добра новина за останній час після ленд-лізу, підписаного США. Усі ми живемо цією грою й сподіваємося, що в нас усе вийде.