Черкащанин здобув "золото" літніх Дефлімпійських ігор

UA: Cуспільне мовлення

Студент з Умані здобув "золото" літніх Дефлімпійських ігор у Бразилії. Про це повідомили у пресслу жбі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За інформацією пресслужби, Лука Нетяга у складі національної дефлімпійської збірної команди України з дзюдо виграв золоту медаль:

"У другий змагальний десь особистої першості у категорії до 90 кілограмів серед чоловіків Лука Нетяга здобув золоту медаль. Наразі у загальнокомандному заліку Дефлімпіади українська збірна перебуває на першій позиції".

Що відомо Літні Дефлімпійські ігри стартували 1 травня 2022 у бразильському місті Кашіас-ду-Сул. До складу української збірної входить 170 спортсменів з порушеннями слуху. Вони беруть участь у 16 видах спорту.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також "Щоб не відбувалось — Україна прекрасна": черкаська художниця створила стінопис у Таїланді Паралімпієць з Черкащини забив хет-трик у чвертьфіналі Кубку світу 25 пісень із 24 областей і Криму: в Черкасах відбувся "Квартирник в укритті" на підтримку армії