Гравець "Барселони" втратив свідомість після зіткнення головами з партнером у матчі чемпіонату: відео

UA: Cуспільне мовлення

Що відомо про стан футболіста.

Захисник "Барселони" Рональд Араухо втратив свідомість під час матчу чемпіонату Іспанії, який його команда зіграла проти "Сельти".

Араухо вийшов у стартовому складі "Барселони" на матч проти "Сельти". Для каталонців він закінчився перемогою 3:1, завдяки якій команда тимчасово відрив над третім місцем до семи очок.

Для Араухо зустріч проти "Сельти" закінчилася на 68-й хвилині. Причиною стало зіткнення головами із партнером по команді - півзахисником Гаві.

Гаві після зіткнення з Араухо одразу опинився на газоні, тримаючись за голову. А ось сам уругваєць пробіг кілька метрів, після чого впав на поле і не рухався.

Через падіння Араухо арбітр зупинив матч і викликав на поле медиків. Пауза тривала близько шести хвилин, після чого Араухо поклали на ноші та вивезли з поля у лікарню.

У "Барселоні" ще перед закінченням матчу повідомили деталі стану Араухо. У лікарні у футболіста діагностували струс мозку і почали проводити низку медичних тестів. При цьому іспанський журналіст Тоні Хуанмарті розповів, що уругвайський захисник перебував у свідомості, коли потрапив у лікарню.

Щодо Гаві, з яким зіштовхнувся Араухо, то півзахисник "Барселони" зміг продовжити поєдинок і дограв його до кінця.

Хто такий Рональд Араухо 23-річний уругвайський захисник, основний футболіст "Барселони". Гравцем "Барселони" Араухо став влітку 2018 року. Його трансфер обійшовся каталонському клубу в 1.8 мільйони євро. У сезоні 2021/22 Араухо провів 42 матчі за "Барселону" в усіх турнірах, забивши чотири м'ячі. Наприкінці квітня "Барселона" підписала новий контракт з Араухо - до середини 2026 року, прописавши у ньому клаусулу у розмірі 1 мільярду євро.