Українці встановили особистий рекорд на Дефлімпіаді

Amazing Ukraine

Україна здобула чотирнадцять нагород упродовж дев’ятого змагального дня Дефлімпіади-2021, що дозволило збірній уперше в історії перетнути позначку в 100 виграних нагород. Як передає Amazing Ukraine, про це повідомляє Суспільне. Читай також: Дія.City увійшла в шорт-лист престижної премії Emerging Europe Awards 2022 За дев’ятий день Україна поповнила медальний залік 5 золотими, 7 срібними та 2 бронзовими нагородами. Ще одне “золото” не вдалося здобути через протест Польщі після завершень змагань. Усі медалі України за дев’ятий день Дефлімпіади-2021 Золото: кульова стрільба – Віолета Ликова (малокаліберна гвинтівка, 50 м, лежачи)

спортивне орієнтування – Ганна Федосеєва (жінки), Дмитро Левін (чоловіки)

легка атлетика – Римма Філімошкіна (метання молота), Анастасія Сидоренко (біг на 1500 м) Срібло: кульова стрільба – Дмитро Петренко (малокаліберна гвинтівка, 50 м, лежачи), Сергій Фомін (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолету, 25 м)

спортивне орієнтування – Яна Мельник (жінки), Олександр Санькін (чоловіки)

легка атлетика – Юлія Кисильова (метання молота), Юлія Матвієвська (стрибки у довжину), Юлія Шаповал (біг 100 м/б) Бронза: спортивне орієнтування – Ганна Андросович (жінки), Руслан Ніколаєнко (чоловіки) Ще одне “золото” Україна виграла у велоспорті, але через те, що Єлисавета Топчанюк в недозволеному місці змінювала колесо, її результат було анульовано. Також в дев’ятий день змагань Україна виграла у чотирьох командних півфіналах: з футболу, баскетболу та волейболу серед чоловіків, а також волейболу серед жінок. Україна перетнула позначку в 100 медалей – тепер у синьо-жовтої збірної 103 нагороди. Як і раніше, Україна йде на першому місці у медальному заліку за кількістю медалей та за кількістю виграного “золота”. Топ-5 медального заліку: Україна – 47+29+27 (103)

США – 18+5+18 (41)

Японія – 12+8+10 (30)

Республіка Корея – 8+13+12 (33)

Іран – 8+7+10 (25) У Харкові планують відновити рух тролейбусів та автобусів

Пішов з життя перший президент незалежної України

Малий та середній бізнес втратили до 85 мільярдів доларів через війну

Українці можуть отримати стипендії на навчання в Оксфордському університеті

У США випустили пам’ятні монети з українською символікою – ФОТО

Польща готує пропозиції для відбудови України

На честь київської будівлі “Квіти України” створили вишиванку – ФОТО

Усик очолив боксерський рейтинг pound for pound за версією DAZN

Єврокомісія випустить боргові папери для підтримки України