Український чемпіон ММА розповів про жахливість окупації росіянами Ірпеня

Sport News

Український чемпіон ММА Bellator у напівсередній вазі Ярослав Амосов розповів про жахи окупації росіянами рідного Ірпеня.

«Люди бігали… хапали на руки дітей, батьків, тварин, плакали. Вони не знали, що робити. Бачив ситуацію, коли один військовий біг з дитиною на руках. Всі речі цієї дитини були вкриті кров’ю, але не її, а її батька… Мати бігла позаду… Не знаю, що сталося з татом дитини, але на це було важко дивитися… Малюкові було, може, два чи три роки, але він навіть не розумів, що діялося.

Бачити, як людина плаче через те, що тримає в руках скибку хліба, дуже боляче. Я не розумію, чому люди не вірять у те, що тут відбувається. Вони вважають, що Росія проводить «спеціальну операцію» щодо порятунку людей. Важко дивитися на своє місто, колись наповнене щастям та життям. Зараз спокійно, але я розумію та знаю, що відбувається в інших містах», — сказав Амосов в інтерв’ю CNN.

Нагадаємо, що Амосов став чемпіоном організації Bellator у напівсередній вазі у червні минулого року, коли переміг Дугласа Ліму одноголосним рішенням суддів та відібрав у нього титул.

Ярослав Амосов після початку військового вторгнення Росії повернувся до України та вступив у територіальну оборону, відмовившись від захисту титулу проти британця Майкла Пейджа.