Вони м'ясом подавилися, – Поворознюк розповів, як вкрав танк в окупантів

24 канал

Президент Інгульця Олександр Поворознюк очолив добровольчий батальйон "За Петрівщину". Проте, що саме входить в його обов'язки та як він допомагає ЗСУ, він не розголошує.

Поворознюк: "Добрий вечір, ми з України"

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту 24 каналу Олександр Поворознюк розповів про "зустріч" з окупантами. Президент Інгульця вкрав танк у військових російської армії.

Читайте також Об'єднає людей так, як об'єднав нас Зеленський, – Поворознюк про майбутнє українського футболу

Ну як не бачив. А в кого я спи*див танк? Бачив. Що з ними сталося? Вони спи*дили свиню у бабусі та дідуся, і їли, бл*ть, шашлик. І коли ми вийшли, я пересмикнув "калаш", і сказав: "Добрий вечір, ми з України". Вони м'ясом подавилися. Ну я гріх на душу не брав, нікого не стріляв, може бути. Після війни там будуть легенди ходити. І це розказуватимуть люди, які це все бачили. А нас же проводять тільки місцеві,
– сказав Поворознюк.

"Вова, їб*ш їх, блять": реакція на вірусний трек Зверніть увагу! В ексклюзивній розмові для сайту 24 каналу Олександр Поворознюк розповів про те, трек "Вова, їб*ш їх, бл*ть", шалену популярність, зустріч з окупантами, про те, як війна вплинула на посівну та майбутнє українського футболу. Читайте повне інтерв'ю за посиланням.

Емоційна розмова Поровознюка про війну та політику: дивіться відео