ЗМІ розповіли про нові факти роботи PariMatch в Росії та Білорусі

Realist

Букмекерська компанія PariMatch продовжує відкрито працювати в Білорусі та Росії.

Про це пишуть " Подробності ".

Автори матеріалу показали відео зі столиці Білорусі, де банери букмекера майорять на найдорожчих майданчиках Мінська.

Також PariMatch спонсорує спортивні клуби у Республіці Білорусь, з території якої запускають ракети, повідомляють в матеріалі.

"Є така компанія PariMatch , яка де-факто працює в Білорусі та воює проти нас. Працює досі в Україні", - каже політолог Тарас Загородній.

Ведуча телемарафону коментуючи слова фахівця додала: "Саме ця компанія про яку ви говорите - недавно отримала ліцензію під час війни..."

У Росії, як повідомляє видання, компанія фіктивно відкликала франшизу - змінила назву та продовжує заробляти кошти, сплачувати податки, з яких потім армія окупантів створює ракети для вбивств українців.

Факти про продовження роботи в Росії журналісти наводять у матеріалі. Зокрема - зміна назви баскетбольного клубу посеред сезону з Парма-ПаріМатч у Парма-ПаріБет.

"На жаль, на російському ринку досі є деякі українські компанії і в лікеро-горілчаному бізнесі. І в рітейлі наші присутні. І навіть в ігровому бізнесі. Український PariMatch перебрендувався і залишається в Росії. А у Білорусі навіть під своїм брендом досі працює. І тут українській владі варто було б трохи включитися, щоб ми були повністю послідовні. Щоб принаймні український бізнес сьогодні не почував себе комфортно, продовжуючи функціонувати в Росії, сплачуючи там податки", - коментує політолог Олег Саакян.

Автори закликають українську владу та регулятора азартного ринку реагувати на факти торгівлі в країні агресорі, а українців - бойкотувати роботу таких компаній .