Усі українські спортсмени розірвали угоди з російськими клубами

Sport News

Волейболісти збірної України Юрій Синиця та Ілля Ковальов, які на момент початку війни виступали в РФ, розірвали контракти з російськими клубами.

Про це заявив президент Федерації волейболу України Михайло Мельник, повідомляє офіційний сайт організації.

«Після початку війни Росії проти України волейболісти, не замислюючись ні на хвилину, розірвали чинні угоди», — сказав він.

Ковальов переїхав до чемпіонату Франції, а Синиця залишається без роботи.

«Попри виступи в країні, що підступно напала на Україну, і Синиця, і Ковальов, і всі інші гравці команди засуджують дії Російської Федерації», — додав Мельник.

Після розірвання контракту Синиця поїхав у Польщу, а потім приєднався до збірної України U-22 в Естонії.

«Я з Харкова, і зараз там погана ситуація. Житлові райони щоденно обстрілюють, люди гинуть. Я і всі мої родичі засуджуємо російську агресію, всі ми віримо в нашу перемогу», — розповів Юрій.

Як пояснив Ковальов, розірвання його контракту з російським клубом затягнулося, бо команда мала провести два виїзні матчі поспіль.

«Моє ставлення до війни, яку розв’язала на нашій землі Російська Федерація, звичайно, різко негативне. Агресія, терор і звірства, що чиняться російською армією на чолі із владою, не мають місця в сучасному світі», — заявив Ілля.

Підтримав рішення партнерів по команді капітан збірної України Олег Плотницький.

«Головне в цій ситуації, що всі українські волейболісти без винятку розірвали контракти з російськими клубами», — пояснив він.