ВИДЕО. Сборная Украины вернулась в Словению

Sport.ua

12 травня збірна України повернулася до свого тренувального табору в словенському Брдо.

Наступний день після гри національна команда України розпочала, як і всі попередні, зі сніданку о 9-й ранку. Переночувавши у готелі на території гостинної арени «Боруссія Парк», синьо-жовті провели ранкове тренування на одному з 10 полів футбольного клубу з Менхенгладбаха. Із цих 10 два — маленькі майданчики для дитячих команд та вісім — повнорозмірні галявини (одна — зі штучним покриттям, решта сім — із натуральним газоном). Якщо в день матчу українці займалися на найближчому до готелю полі № 3, то 12 травня — на розташованому на 500 м далі дев'ятому тренувальному полігоні.

Зважаючи на те, що вчора всі присутні в Німеччині польові гравці, крім Артема Довбика, а також два воротарі взяли участь у поєдинку, тренування було суто відновлювальним. Після аеробного бігу хлопці отримали комплекс вправ зі стречингу від тренера-реабілітолога В’ячеслава Руженцева. Тим часом наш фітнес-тренер Іван Баштовий окремо займався з Артемом Довбиком, якому зараз необхідно кілька днів попрацювати за індивідуальною реабілітаційною програмою.

Після цього у збірників був ще час відвідати сауну, розміщену безпосередньо в роздягальні на стадіоні, та пообідати, після чого автобус із національною командою вирушив до аеропорту Дюссельдорфа.

Клубну арену «Боруссії» М збірники залишали зі словами вдячності за підтримку й турботу, якою німецький клуб, без перебільшення, огорнув своїх українських гостей. Прощаючись та бажаючи українцям успіху у Глазго, менхенгладбахці також висловлювали сподівання, що війна завершиться якнайшвидше, а синьо-жовті після збору зможуть повернутися до мирного життя.

Політ, як і попередній, тривав 1 годину 20 хвилин. До готелю у Брдо збірна України повернулася 12 травня о 18:25 за центральноєвропейським часом. 12 травня у команди були лише вечеря та відпочинок, а 13 травня – вечірнє тренування та продовження роботи на зборі.