Журналіст: Свого часу Петраков не взяв Мудрика на переможний чемпіонат світу

SportanalyticКоментатор Олександр Михайлюк оцінив гру хавбека збірної України Михайла Мудрика в товариському матчі з "Боруссією" М (2:1). Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

"Звісно, не можна обійти увагою гру Михайла Мудрика, якого Олександр Петраков свого часу не взяв на переможний для нас чемпіонат світу. Протягом всього свого перебування на полі вінгер "Шахтаря" завдяки своїй техніці та легкості роботи з м'ячем тероризував опонентів не лише на своєму фланзі, а й в центрі поля і навіть на місці центрфорварда. Обсяг атакувальної роботи було виконано колосальний. Так, що цей гол на 9 хвилині став винагородою для молодого дебютанта за старання і правильну мотивацію на гру.

В збірній із часів Коноплянки у нас не було такого яскравого, індивідуально сильного саме правоногого футболіста, який би так якісно закривав лівий фланг атаки. Дуже хочеться, щоб вже в офіційних матчах Михайло демонстрував такий самий рівень гри. А в цілому дуже хочеться, щоб наші хлопці із кожним спарингом все більше додавали. Хоча, повторюся, як для початку - то все дуже і дуже оптимістично", - вважає Михайлюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легіонер "Шахтаря" може зірвати свій трансфер через фінансові апетити

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!