Клопп: Если бы мне нужно было много титулов, я бы перешел в Баварию

Террикон

Наставник «Ливерпуля» Юрген Клопп признает, что его не беспокоит количество титулов, выигранных в его карьере, иначе он продолжил бы работу в мюнхенской «Баварии».
У «красных» Клоппа есть шанс выиграть второй трофей в сезоне в субботу, если они обыграют «Челси» в финале Кубка Англии. До этого немец с «Боруссией» и «Ливерпулем» выиграл 10 титулов.
Когда его спросили о его относительно скромном багаже, Клопп ответил: «В какой клуб мне следует перейти, чтобы иметь другую ситуацию? Единственное, что я мог бы сделать, это спросить Гвардиолу, не устал ли он от всех этих побед, и не хочет ли передать мне управление «Манчестер Сити». Это идея? Это не сработает, я не хочу этого делать. Я мог бы возглавить «Баварию» несколько раз, я мог бы выиграть больше титулов в своей жизни. Я этого не делал. У меня контракт здесь – в «Ливерпуле». И это совершенно нормально. Мир не полон победителей, надеюсь, мир полон первопроходцев. Я стараюсь, и иногда выигрываю со своей командой трофеи. Я доволен этим. Я не всегда настроен позитивно, но дайте мне секунду, и я найду повод для оптимизма».

Клопп: якби мені потрібно було багато титулів, я перейшов би в Баварію
Наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп визнає, що його не турбує кількість титулів, які виграли в його кар'єрі, інакше він продовжив би роботу в мюнхенській «Баварії».
«Червоні» Клоппа мають шанс виграти другий трофей у сезоні в суботу, якщо вони обіграють «Челсі» у фіналі Кубка Англії. До цього німець із «Боруссією» та «Ліверпулем» виграв 10 титулів.
Коли його запитали про його скромний багаж, Клопп відповів: «У який клуб мені слід перейти, щоб мати іншу ситуацію? Єдине, що я міг би зробити, це запитати Гвардіолу, чи він не втомився від усіх цих перемог, і чи не хоче передати мені управління «Манчестер Сіті». Чи це ідея? Це не спрацює, я не хочу цього робити. Я міг би очолити Баварію кілька разів, я міг би виграти більше титулів у своєму житті. Я цього не робив. У мене контракт тут – у «Ліверпулі». І це абсолютно нормально. Світ не сповнений переможцями, сподіваюся, світ сповнений першопрохідцями. Я намагаюся і іноді виграю зі своєю командою трофеї. Я задоволений цим. Я не завжди налаштований позитивно, але дайте мені секунду, і знайду привід для оптимізму».