Експерша ракетка світу заступився за Світоліну, яку образив президент Федерації тенісу Росії

ТСН

Напередодні Тарпищев зверхньо прокоментував звернення першої ракетки України до тенісної спільноти, в якому вона закликала до повного відсторонення від турнірів росіян і білорусів, які публічно не засудили збройну агресію їхніх країн проти України.

"Не треба звертати увагу. Зараз ми граємо, у нас все нормально. Нерозумно взагалі реагувати. Хто така Світоліна? Ніхто взагалі", - образив українську тенісистку Тарпищев.

Після цих слів стати на захист Еліни викликався колишній американський тенісист, експерша ракетка світу Енді Роддік. Він порадив очільнику Федерації тенісу країни-агресорки поглянути в дзеркало перед тим, як давати оцінку іншим.

"Найвище місце Тарпищева в рейтингу - 164-те. Статистика перемог та поразок: 2-3. Жодного титулу (що очевидно). Статистика Еліни Світоліної: 433-228, 16 одиночних титулів, особистий рекорд у рейтингу - третя позиція. Я попросив би його дати визначення поняттю "ніхто", а потім об'єктивно подивитися в дзеркало", - написав Роддік у себе в Twitter.Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що росіян та білорусів допустили до Roland Garros, однак поставили ультиматум.

Читайте також:

"Хлопця розірвало на шматки, а собаки їли його ногу": чемпіон світу зі скелелазіння розповів про жахливу загибель товариша у Маріуполі

Росіянина Кремльова зі скандалом переобрали на посаду голови Міжнародної асоціації боксу: що трапилося

"Думаю про наш народ і вірю, що скоро все закінчиться": гравець "Динамо" розчулився, говорячи про Україну (відео)