Оприлюднено фото реконструкції сумського «Авангарду»

Сьогодні міський голова Сум Олександр Лисенко на своїй офіційній сторінці в Фейсбук оприлюднив фотографії візуалізації завершення реконструкції стадіону «Авангард» в м. Суми. «Чекаю ваших коментарів», - написав мер.

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, - «Упевнений, що міська влада, як і обіцяла, доведе реконструкцію «Авангарду» до логічного завершення і ми отримаємо його атестацію від УАФ. Проект передбачає будівництво двох футбольних полів для дітлахів розміром 42*22, реконструкцію шорт-треку, встановлення чотирьох веж освітлення, сучасного табло та вхідного порталу, огорожі та упорядкування території. Як результат юні та дорослі спортсмени отримають спортивну споруду європейського рівня, вболівальники - комфортні умови».

Нагадаємо, що Сумська міська рада та ФК «Суми», в рамках професійної атестації команди звернулися до комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Української асоціації футболу щодо атестації (допуску) стадіону «Авангард» до проведення змагань серед команд клубів ПФЛ України.Відповідно до вимог Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу УАФ, системи УАФ з атестації футбольних клубів, стадіони поділяються на категорії, згідно з якими здійснюється допуск стадіону до матчів відповідного рівня. Класифікація футбольних стадіонів поділяється на наступні категорії:

категорія 1 – дозволено проведення матчів чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України ІІ ліги, молодіжних та юнацьких складів команд (U-19 та U-21) і Кубку України до стадії 1/8 фіналу.

категорія 2 – дозволено проведення матчів чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України І ліги, Кубку України до стадії 1/4 фіналу.

категорія 3 – дозволено проведення матчів чемпіонату України серед команд клубів УПЛ, фінальні матчі Кубку та Суперкубку України, за узгодженням з ФІФА, УЄФА – офіційні міжнародні матчі.

категорія 4 – дозволено проведення будь-яких матчів під егідою УАФ, за узгодженням з ФІФА, УЄФА – офіційні міжнародні матчі.

Наразі якість поля із штучним покриттям стадіону «Авангард» дає підстави претендувати споруді на 1-шу та 2-гу категорії класифікації футбольних стадіонів.