У День донора в Сумах пройде загальноміське свято

Суми офіційно визнані донорською столицею України. Багато сумчан здають компоненти крові цілими родинами, а діти, маючи перед очима такий приклад, з нетерпінням чекають 18-річчя, щоб теж долучитися до порятунку життів. Тому День донора, який відзначається у червні – це свято всіх містян!

Цього року День донора у Сумах буде особливим. Адже він співпав з 5-річчям масштабного обласного проєкту «Голос крові: ми – українці!», у якому формування донорської культури серед підростаючого покоління є однією із складових виховання патріота України. Ось уже 5 років вихованці позашкільних закладів Сумщини беруть участь в різноманітних активностях в рамках цього проєкту – історико-краєзнавчій, пошуково-дослідницькій, волонтерсько-благодійній, художньо-мистецькій роботі. У цих заходах з вже взяли участь більше 80 тисяч учнів та студентів! Це варте того, аби зробити День донора  та перший маленький ювілей проекту загальноміським святом  і відзначити його разом!

Тож 10 червня Biopharma Plasma Суми запрошує великих і маленьких сумчан на тематичні локації просто неба біля МЦ «Романтика» та сімейне свято у дитячому парку «Казка».

Майданчик перед входом в МЦ «Романтика» з 11.00 до 13.00 пропонуватиме відвідувачам ігрові програми «Роби, як ми, роби краще нас» та «Барви літа», інтерактивні ігри «У світі краєзнавчих відкриттів», презентацію пошуково-дослідницьких робіт переможців обласної краєзнавчої експедиції «Сумщина в міфах і легендах». Також на всіх бажаючих чекатимуть майстер-класи з виготовлення листівок, сувенірів, букетів, оберегів, STEM-активності, «Діти + наука = щасливе майбутнє «МАН-lab».

А з 14.00 у дитячому парку «Казка» проходитимуть турнір «Веселі шахи», змагання «Орієнтир-шоу» та «Туристська смуга перешкод».

Це – чудовий привід побути разом, поспілкуватися, отримати яскраві враження, призи і звичайно, обговорити з найменшими членами родини, що таке донорство  і чому воно таке важливе.