У Тростянці пройде чемпіонат України зі стрітболу

В Україні стартує літній сезон баскетболу 3х3, який завершиться в серпні. Переможець літнього сезону отримає від ФБУ путівку на один з Челленджер FIBA 3×3.

Стартовим етапом чемпіонату України стане турнір у Тростянці, який відбудеться 19 червня. Етап чемпіонату України в Сумській області візьме пам'ятник архітектури XVIII століття - Круглий двір, який є окрасою Тростянця. Саме біля нього буде розміщено два професійних ігрові корти FIBA. Крім традиційних змагань, серед чоловічих та жіночих команд ФБУ готує турніри U18 і U16.

Відзначиться відкриття сезону і солідним призовим фондом. Він становитиме 50 000 гривень. Стартовий тур відзначиться насиченою шоу-програмою, серією майстер-класів, інтерактивними ігровими зонами і присутністю фуд-кортів для гостей.

Реєстрація на тур в Тростянці вже відкрита, тому не зволікай стартувати з кращими командами України в сезоні 3х3 і відкрити нову локацію. Два учасники фіналів чоловічих і жіночих змагань цього етапу чемпіонату України отримають путівки в PRO тур 3х3, який на початку липня прийме Київ.

Реєстрація: https://bit.ly/3zamgNv.