У Сумах проведуть змагання з напівмарафону

У суботу, 19 червня, в Сумах відбудуться змагання з бігу «Суми Нова пошта. Напівмарафон».

Як і в попередні роки, учасники стартуватимуть від майдану Незалежності. Бігтимуть тим самим маршрутом. Вулиці, що будуть задіяні у проведенні забігу, закриють для транспорту, тож автомобілістів просять врахувати це, плануючи свої поїздки. Ближче до дня змагань буде оприлюднено схему перекриття та варіанти об’їзду.

Щодо власне цьогорічного напімарафону, то він має дистанції 21 км, 10 км, 5 км, 1 км і 500 м та 100 м для дітей. У зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість учасників на двох останніх лімітована. Діятимуть під час змагань й інші карантинні заходи, як-то наявність антисептиків, носіння масок до старту тощо.

Реєстрація охочих взяти участь у змаганнях триватиме до 16 червня, на дитячі забіги, а також дистанцію 1 км безоплатна. Ця пільга поширюється і на пенсіонерів та учасників АТО/ООС.

У переддень змагань, 18 червня, об 11:00 на майдані Незалежності розпочне роботу пункт видачі стартових пакетів. Також цього дня учасники напівмарафону поговорять із його організатором Максимом Кривенком і кандидатом у майстри спорту з легкої атлетики Андрієм Павелком про підготовку до марафону та проведуть передстартову пробіжку-розминку.

Безпосередньо в день заходу, 19 червня, о 6:30 на майдані Незалежності відкриється марафонське містечко. За півгодини відбудеться відкриття «Суми Нова пошта. Напівмарафон», а ще за годину буде дано старт змаганням. Завершити їх планують о 13:30.

Очікується понад тисяча учасників.

У зв’язку з проведенням напівмарафону в школі № 18 протягом дня працюватиме музей Олімпійської слави Сумщини, відвідати який зможуть усі охочі.