На Сумщині тричі загоралася суха рослинність

Впродовж 19 липня пожежно-рятувальні підрозділи Сумщини ліквідували три масштабні пожежі вприродніх екосистемах. Загоряння сухої рослинності виникали на Роменщині та в м. Охтирка.

Загальна площа пройдена вогнем становить понад 3,5 га. Зокрема найбільше загоряння сталось в м. Охтирка. О 20:58 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення, що в пров. Заводський палає суха рослинність та чагарники. Горіння відбувалося на площі близько 3 га. Черговому караулу 22-ї державної пожежно-рятувальної частини вдалося локалізувати пожежу о 17:50. О 20:07, витративши на гасіння майже 16 тонн води, повністю ліквідували загоряння та не допустили подальшого поширення вогню.

Всього на гасіння було залучено 4 одиниці спеціальної техніки та 14 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних.

У всіх трьох випадках до загоряння призводило необережне поводження з вогнем. Закликаємо громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах, а при виявленні ознак горіння сповіщати рятувальників за номером «101».

- debaty.sumy.ua»