У Шостці поліцейські встановили особи підлітків, які незаконно заволоділи скутером

Співробітники карного розшуку спільно з ювенальними поліцейськими не тільки встановили особи двох неповнолітніх хлопців, 13-ти та 15-ти років, які викрали припаркований біля багатоповерхівки скутер, а й знайшли сам транспортний засіб.

Про крадіжку скутера, який був припаркований біля багатоповерхівки, у поліцію повідомив 25-річний власник. Заявник розповів, що транспорт там знаходився вже кілька днів, бо зламався, а сьогодні він виявив його зникнення. Провівши ряд оперативно-пошукових заходів, правоохоронці встановили - до крадіжки причетні двоє місцевих неповнолітніх хлопців, 13-ти та 15-ти років. Поліцейським підлітки зізналися, що двохколісний відкотили в інший мікрорайон міста. Там його покинули, бо не змогли завести. Викрадений скутер знайдено, він знаходиться на майданчику тимчасового зберігання транспортних засобів Шосткинського районного управління поліції. Його повернуть власнику після необхідних слідчих дій.

У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Правоохоронці звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням контролювати дозвілля своїх нащадків, цікавтеся їх друзями і знайомими, вподобаннями, та як вони проводять час поза родиною, повідомляє Шосткинське районне управління поліції [1].

[1] https://www.facebook.com/shostka.police/?__cft__[0]=AZX0VL9_ptW-Smc5GPxwG-kEN2tg_D2Xuhp5DW3wp07Cty2wZ9OCyiou-p0qG2ezwm6W40SzX2Vus4twaFMV3C8NyVy77kPJUaD2RLXLozIOA0wr8_5chaGpwNTgmOVnWSWnTnZ4IUL_N5DJT9t1XhAq&__tn__=-UC%2CP-R