Під парк «Щастя» у Сумах відводять 2 гектари

Під час другого пленарного засідання VIII сесії Сумської міськради депутати підтримали проект рішення щодо відведення земельної ділянки біля озера Чеха, де навесні висадили парк «Щастя».

З метою організації розвитку зелених зон міста і забезпечення їх збереження, запобігання скороченню озеленених територій та їх використання не за призначенням депутати проголосували за надання департаменту забезпечення ресурсних платежів дозволу на розробку проекту землеустрою на ділянку за адресою: Суми, вул. Інтернаціоналістів, у районі озера Чеха, орієнтовною площею 2 га. Категорія, цільове та функціональне призначення земельної ділянки – землі рекреаційного призначення, для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Як зазначив міський голова Олександр Лисенко, це робиться для того, щоб підготувати всю документацію, необхідну для облаштування парку.

Нагадаємо, парк «Щастя» було висаджено в Сумах навесні поточного року з ініціативи громадських активістів та організацій міста в рамках акції «Мільйон дерев за добу». 10 квітня тут посадили понад 300 саджанців.

shans.com.ua

- debaty.sumy.ua»