У Ромнах узаконять стихійну торгівлю бабусь на Соборній

Виконком Роменської міської ради вирішив створити торгову зону для продажу власно вирощеної сільськогосподарської продукції за адресою: вул. Соборна, 3.

Варто зазначити, що вже більше 10 років у цьому місці з рук продають різні продукти: від молочних – до зелені та риби. Роменські копи постійно ганяють продавців, які утворили цей стихійний ринок. Проте, багато містян все ж таки скуповуються тут, бо зручно, пише romny24.info.

Отож, за словами начальника Управління економічного розвитку Юлії Янчук, у центрі Ромен зроблять ринок. Проте, не перед фасадами, де він зараз, а у дворі будівлі на Соборній, 3 – за магазином Простор.

Вже зараз там КП «Іллінський ярмарок» готує територію для законного ринку: підсипають територію, облаштовують стелажі.

«Я теж беру участь – так як ми назвали це «операція бабушкі». До мене теж приходили із певними вимогами. Але я був непохитний і сказав, що торгувати на Соборній і, до речі, на Руденка ніхто не буде. Абсолютно їм нічого не пообіцявши. Але для себе розумію – на скільки зручно тим людям, які йдуть з роботи, і тим же «бабушкам», які виносять свою вирощену продукцію. Але й те, що вони там торгують теж приносить незручності. Тому щоб догодити всім, ми прибрали територію за приміщенням колишнього «дитячого світу». Зараз ми її облаштовуємо. До речі, там є також туалет, який теж приведуть у відповідний стан», – розповів голова Роменської міської ради Олег Стогній.

Обслуговувати та брати плату на цьому ринку буде КП «Ільїнський ярмарок» РМР.

- debaty.sumy.ua»