Велосипедисти Сумщини традиційно їздили 200 км «У гості до мамонта» (ФОТО)

Вчора відбулась головна вело-подія року у Сумах – традиційний бревет 200 км «У гості до мамонта», присвячений 100-літтю від першого бревету, що проводився у Франції. Це було яскраво, весело, драйвово, блискуче та, на жаль, надто швидко закінчилось.

Про це пише Дмитро Литовченко на своїй сторінці у Фейсбук.

“Велосипедисти у ретро-костюмах, талісман у вигляді зубів справжнього мамонта, стартовий масаж від студентів сумського педагогічного університету, фантастичні волонтери, поліцейський супровід, красиві пейзажі Хоружівки, мамонт у Кулішівці, екстремальні ями Тернів, шалені перегони (а як же без них?!) та дружні посиденьки на фініші. Президент Сумського рандоннерського клубу Velo-Sport Sumy Randonneurs Maryna Moroz зі численною командою помічників та помічниць підняли організаційну планку на захмарний рівень”, – пише велосипедист і учасник бревету.

На фініші учасників чекала яскрава фотозона, святковий торт, дикі велосипедні жарти, медалі одразу із іменним гравіруванням, нагородження.

“Тож, приїздіть наступного разу до нас у Суми на бревети, у нас є все – класна організація, чудові маршрути, швидкість та дружня атмосфера”, – запрошують цьогорічні учасники на наступний рік.

Також відчути атмосферу заходу можна, прочитавши чудові звіти від Марини Мороз і Oleksandr Provozon.