На Сумщині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів правилам безпеки

13 вересня у Сумському районі працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуації та Національної поліції завітали до Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. ЇЇ учнів ознайомили з основними правилами безпеки, яких необхідно дотримуватися на вулиці, вдома та на відпочинку. Рятувальники продемонстрували як користуватися вогнегасником. Всі охочі змогли випробувати первинний засіб пожежогасіння у дії.

Цього ж дня працівники Служби порятунку та поліцейські зустрілися з учнями Яснопільщанського та Байрацького навчально-виховних комплексів у Роменському районі. Із спеціального відеоролика діти дізналися до яких наслідків призводить необережність з вогнем. Рятувальники яких вимог пожежної безпеки необхідно дотримуватися що запобігти пожежі.

Окремо фахівці зупинилися на алгоритмі дій при різних небезпечних подіях. Зокрема, присутнім розповіли як треба поводитися при виявленні боєприпасів або схожих на них предметів та наголосили на тому, що у таких випадках головне обережність і неухильне дотримання вимог безпеки.

Рятувальники разом з поліцейським та освітянами продовжують проводити на території Сумщини інформаційно-профілактичні заходи з дітьми. Оскільки головна їх мета навчити підростаюче покоління як уникати небезпек та правильно діяти у екстремальних ситуаціях.

Головне управління ДСНС України у Сумській області