На Сумщині розпочалася спільна прикордонна операція «Кордон-2021»

В Сумській області розпочато проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2021», яка триватиме до кінця жовтня цього року.

В рамках операції проводитимуться заходи із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним потраплянням в Україну нелегальних мігрантів, в першу чергу з території РФ.

Заходи спільної прикордонної операції «Кордон-2021» прикордонники 5 прикордонного загону проводитимуть у взаємодії з органами та підрозділами Національної поліції, Національної гвардії України, Державної міграційної служби України та органами місцевого самоврядування.

В ході операції передбачається проведення раптових спільних дій на найбільш активних ділянках кордону, застосування спільних міжвідомчих мобільних груп на шляхах руху правопорушників та в пунктах пропуску. Планується проводити повітряний моніторинг контрольованих прикордонних районів та державного кордону із застосуванням прикордонної авіації, у тому числі й безпілотної.

Наразі в підрозділах загону організовані навчання щодо проведення спеціальних дій з пошуку правопорушників. Прикордонники спільно з працівниками поліції відпрацьовують комплекс практичних питань з протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон нелегальних мігрантів.