Третина сумчан знову можуть опинитися без опалення?

0542.ua

22 листопада представник ТОВ «КППВ» Ірина Рибальченко розповіла про ситуацію на підприємстві. За її словами, котельня працює, параметри витримуються трохи нижче за норму, але поки скарг від споживачів немає. Тепла погода цьому сприяє.

Без тепла залишаються житлові будинки на пр. Курському, 143 та 129 Б, оскільки там порив на відомчій тепломережі, що належить училищу №24. Проводяться ремонтні роботи. Уже відремонтували мережі сільгосптехнікуму та 4 будинки, які до них підключені, нарешті з теплом, пише ВШ.

Є й питання, яке серйозно непокоїть КППВ. «Це попередження, які ми отримали у п’ятницю від «Сумиобленерго» та «Енери», – пояснила І. Рибальченко. – За умовами договору ми маємо зробити передоплату за електроенергію, але на рахунках у нас зараз нуль. Рахунки населенню ми виставимо лише на початку грудня і оплату почнемо отримувати після 10 грудня. Тому надія лише на бюджетні організації. Хоча 17 бюджетних організацій ще не прийшли до нас за договорами (шість міських медустанов, кілька шкіл та ін.). Сподіваємося, до кінця листопада договори все ж таки укласти, і якісь кошти отримаємо».

На це побоювання мер Олександр Лисенко нагадав, що місто затвердило всі моменти щодо різниці в тарифах на тепло для населення (економічно обґрунтованих та соціальних, різницю Суми покриватимуть із міськбюджету). Тому КППВ може розраховувати на неї. «А з бюджетними установами ми попрацюємо», – пообіцяв мер.