У Сумах рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми учасників АТО

SumyToday

22 листопада в м. Суми рятувальники відвідали оздоровчий табір санаторного типу «Ровесник». На зустріч з співробітниками ДСНС зібралося близько 60 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції. Присутні дізналися про правила пожежної безпеки у побуті, зокрема, як безпечно обігрівати помешкання використовуючи пічне опалення та електричні обігрівачі.

Також дітям розповіли порядок дій при виявленні застарілих боєприпасів. Перш за все, підозрілих предметів не можна торкатися. За можливості треба огородити місце знахідки та сповістити про неї оточуючих. А найголовніше – про вибухівку необхідно повідомити до місцевих органів влади, правоохоронців або безпосередньо Службу порятунку за номером «101».

Особлива увага була приділена попередженню дитячого травматизму. У формі діалогу обговорювалось, як краще оминати найрізноманітніші небезпеки, з якими кожен може зіштовхнутися у повсякденному житті.

Рятувальники надіються, що такі профілактичні заходи не залишаться поза увагою молоді і підростаюче покоління буде більш свідомо та відповідально дотримуватися основних вимог безпеки життєдіяльності.

ГУ ДСНС України у Сумській області