Жителі Чернечої Слободи отримуватимуть медичні послуги в новозбудованій сільській амбулаторії

SumyToday

Про це повідомив під час інспектування амбулаторії в Дубов’язівській громаді Конотопського району заступник голови облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ

«Будівельні роботи в сільській амбулаторії в Чернечій Слободі завершуються. Ми бачимо, що будівельники вже займаються внутрішніми роботами, благоустроєм. Тож найближчим часом жителі громади вже зможуть отримувати якісні медичні послуги в новій сучасній комфортній амбулаторії», − зазначив Олег Клименчуков.

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК додав, будівля, в якій сьогодні знаходиться амбулаторія, застаріла. Тому жителі Чернечої Слободи чекають на відкриття нового приміщення з нетерпінням.

«Приміщення, де розміщується стара амбулаторія, побудоване ще в ХІХ столітті. Ми вже кілька разів його ремонтували, але наразі воно ремонту більше не підлягає. Жителям необхідно надавати якісну медичну допомогу. До того ж, у сільській місцевості переважно проживають літні люди, які не мають можливості їхати в центр громади чи в райцентр», − розповів Леонід Білик.

За його словами, селищна рада була ініціатором будівництва нової амбулаторії і сьогодні вносить свій посильний вклад в ці роботи. У тому числі буде закуповувати меблі, які не передбачені проектом, але потрібні для амбулаторії.

Довідково.

Загальна кошторисна вартість об’єкта «Амбулаторія первинної медичної допомоги в с. Чернеча Слобода (нове будівництво)» майже 6,5 млн грн. У 2019 році проведена процедура закупівлі робіт. У 2020 та 2021 роках було розірвано два договори підряду через неналежне виконання підрядниками зобов’язань за договорами. Після проведення тендерних процедур та укладення договору на залишок робіт з новим підрядником роботи на об’єкті продовжено. Підрядником вже виконані роботи на суму 540113,55 грн. Закінчення робіт планується на початок грудня 2021 року.

Нагадаємо, це четверта з шести амбулаторій, будівництво яких завершиться в цьому році.