Головний слідчий Харківщини очолив поліцію Сумської області (ФОТО)

depo.ua

Сергій Чиж, починаючи з 2017 року, працював в органах поліції Харківської області.

Про це повідомляється на сайті Сумської обласної ради, передає Depo.Харків.

За даними прес-служби, сьогодні, 23 листопада, голова Національної поліції України Ігор Клименко представив керівному складу ГУНП в Сумській області нового очільника поліції Сумщини – Сергія Чижа. До цього він працював заступником начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області – начальником слідчого управління.

Чиж подякував за високу довіру Міністру МВС та голові Нацполіції у призначенні його на посаду начальника поліції. Пообіцяв удосконалювати роботу поліції Сумщини, підтримувати і покращувати основну діяльність.

Довідка. Сергій Чиж народився 15 грудня 1982 року у місті Карлівка Полтавської області. Має вищу освіту - у 2004 році закінчив Національний університет внутрішніх справ, у 2007 – Інститут післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії, у 2012 – Національну академію внутрішніх справ за спеціальностями правознавство, облік і аудит, управління у сфері правопорядку.

Має значний досвід роботи в слідчих підрозділах. Службу в органах розпочав на посаді слідчого СВ Оржицького районного відділу Управління МВС України в Полтавській області. Працював на керівних посадах в слідчих органах Управління МВС України в Полтавській області.

У 2015 році призначений на посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області - начальника слідчого управління.

Із 2017 року працював заступником начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області – начальником слідчого управління.

Читайте також: Одіозний нардеп Куницький попався на порушенні ПДР у центрі Харкова, – ЗМІ