Сумчанка заявила, що працівники “Нової пошти” вкрали у неї 10 кг цукру

Сумські Дебати

Клієнтка “Нової пошти” підозрює співробітників поштового оператора у крадіжці. За її словами, вони вкрали у неї 10 кг цукру.
Про це вона розповіла на сторінці компанії у Facebook. За її словами, злодійством займаються у відділенні №1 міста Суми.
За словами клієнтки “Нової пошти”, їй прийшла посилка – мішок цукру. У ньому мало бути 50 кг. “Завзятий хлопчик сам привіз в авто, і допоміг завантажити в машину. А вдома я побачила, що мішок розірваний зовні – у зав’язки – і всередині розірваний поліетилен, зважила – 40 кг замість 50. Вкрали 10 кілограм”, – розповіла вона.

При цьому жінка наголосила: вона не сумнівається, що мішок був розірваний спеціально. Причиною такої думки є акуратний розрив, зроблений так, щоб цукор не розсипався.

Те, що сталося, вона назвала ганьбою. “Ваші працівники нишпорять за посилками і крадуть. Ганебна ситуація”, – підсумувала клієнтка “Нової пошти”.
У відповіді під постом про злодійство своїх співробітників у “Новій пошті”, по суті, ніяк не прокоментували ситуацію. Там лише пообіцяли провести перевірку того, що сталося. “Будь ласка, напишіть нам номер накладної посилки. Щоб ми могли все перевірити”, – йдеться у відповіді.

news.obozrevatel.com
«Сумські дебати - debaty.sumy.ua»