На стартовий етап Кубку світу їдуть сумчанки

Панорама

Сестри Семеренко візьмуть участь у перший етап Кубку світу з біатлону

Передсезонні старти у норвезькому Шушені стали відбірковими для жіночї збірної України на перший етап Кубку світу, який стартує 27 листопада у шведському Естерсунді. Він почнеться індивідуальними гонками. За результами змагань у Шушені визначилася п'ятірка спортсменок, які поїдуть до Естерсунду. Хто стане шостою у складі збірної України — ще вирішується.

Приємно, що до старту нового біатлонного сезону, який стане олімпійським, у гарній формі підійшли сестри Семеренко — Валентина та Віта. Вони, а також ще дві олімпійські чемпіонки Сочі — Юлія Джима та Олена Білосюк (Підгрушна), а також Анасатасія Меркушина вже точно їдуть на перший етап Кубку світу. Шостим учасником стане або Ірина Петренко, або Катерина Бех.

"На Кубку IBU – Блашко, Абрамова, Кривонос, Бєлкіна. Остаточне рішення, напевно, буде наступної п'ятниці: Урош планує на зборі зробити ще одне контрольне тренування, після чого спортсменки роз'їдуться в Ідре та Естерсунд", – говорить президент ФБУ Володимир Бринзак. Також він наголосив, що лишився задоволеним після виступу жіночої команди у Норвегії, особливо його порадувала стрільба. За його словами, такі результати свідчать про хорошу та якісну підготовку влітку.

Анатолій Поляченко
Панорама №46-2021