На стадіон «Свема» чекає грандіозне перетворення

Сумські Дебати

У рамках президентської програми «Велике будівництво» відбудеться благоустрій та повна реконструкція стадіону «Свема». Про це повідомив головний архітектор міста Володимир Єфремов.

«В рамках проєкту з реконструкції планується облаштувати три об’єкти – лижеролерну трасу, футбольне поле та хокейний майданчик», – зазначив Володимир Єфремов.
Автор: З презентації проєкту відділу архітектури
Перший етап будівництва передбачає прокладання лижеролерної траси і саме над цим проєктом сьогодні працює відділ архітектури. «Відділом підготовлена візуалізація усього комплексу, включаючи благоустрій прилеглої території, майданчиків, футбольного поля, трибун та лижеролерної траси», – підкреслив керівник.

Автор: З презентації проєкту відділу архітектури

Наразі увесь презентаційний матеріал з реконструкції стадіону наданий проектувальнику – ТОВ «Інститут Шосткапроект», яким керує Геннадій Грачов.

«Днями ми зберемося і остаточно визначимося з обсягом проєктних та будівельних робіт», – зауважив пан Єфремов.
У зв’язку з великими масштабами реконструкції, роботи мають розпочатися лише у наступному році. Спочатку відділ архітектури напрацьовуватиме відповідний матеріал та подаватиме його для включення до програми «Велике будівництво». І лише після ухвалення стартуватиме капітальний ремонт стадіону. «Проходиме він через Шосткинське управління капітального будівництва, яким керує Іван Левченко», – наголосив головний архітектор міста.
Автор: З презентації проєкту відділу архітектури

Передуватиме реалізації проєкту процедура передачі цілого комплексу стадіону «Свема» на баланс міста, оскільки деякі його ділянки наразі знаходяться у власності області.

Володимир Єфремов розповідає, яких змін зазнає спортивний об’єкт. «Ця траса існуюча, але знаходиться у занедбаному стані. Ми її змінимо. Складатиметься вона з малого та великого кола. Також облаштуємо стартовий майданчик для спортсменів, локальне освітлення по усій довжині траси», – говорить керівник.
Автор: З презентації проєкту відділу архітектури
У ході реалізації наступних етапів будівництва планується рекультивація футбольного поля, підведення до нього системи зрошування, реконструкція трибун, хокейного майданчика, оновлення центрального входу, облаштування великої сучасної парковки та встановлення потужного освітлення стадіону.
shostkanews.city
«Сумські дебати - debaty.sumy.ua»