Поліція Сумщини обговорила результати службової діяльності

SumyToday

Сьогодні, 25 листопада, у Головному управлінні Національної поліції області відбулася нарада, на якій присутні обговорили результати роботи підрозділів поліції області з протидії злочинності на пріоритетних напрямках, а саме: боротьба з організованою злочинністю, розкриття злочинів проти особи, крадіжок з помешкань громадян, розкриття злочинів, пов‘язаних з незаконним обігом наркотиків, особливо розповсюдження наркотичних та психотропних речовин через мережу Інтернет.

Засідання пройшло під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Сергія Чижа. У засіданні прийняли участь заступники начальника ГУНП, начальники структурних підрозділів поліції області, керівники територіальних підрозділів поліції та їх заступники.

Порядок денний був побудований таким чином, аби максимально охопити проблемні питання в роботі упродовж звітного періоду.

Після заслуховування звітів окремих керівників територіальних підрозділів поліції, які не забезпечили належних результатів роботи, та аналізу роботи підпорядкованих їм підрозділів, учасники наради дали принципову оцінку роботі кожного доповідача, прийняли ряд рішень дисциплінарного впливу до керівників, які не забезпечили виконання поставлених завдань та напрацювали шляхи усунення виявлених недоліків.

Крім того, присутні розглянули питання щодо висвітлення інформації про здобутки в службовій діяльності підрозділів поліції області та надали пропозиції щодо подальшої співпраці, виконання яких дозволить досягнути позитивних результатів у роботі.

На завершення наради начальник обласного апарату націлив присутніх керівників на активізацію роботи підпорядкованих підрозділів з розкриття злочинів, насамперед тяжких, особливо тяжких та протидії незаконному обігу наркотиків, а також необхідності дотримання дисципліни та законності у повсякденній діяльності.

Відділ комунікації поліції Сумської області