Новопризначений очільник Нацполіції Сумщини розповів про розслідування резонансних справ

UA: Cуспільне мовлення

Про розслідування резонансних справ 25 листопада говорив новопризначений начальник Нацполіції Сумщини Сергій Чиж. Зокрема, йшлося про пожежу на Герцена та вбивство Олександра Іваніни.

Щодо розслідування пожежі у сауні на вул. Герцена у Сумах, яка сталася 4 листопада, і забрала життя вагітної жінки Сергій Чиж сказав:

“Те, що оголошена підозра за порушення правил безпеки і потягли наслідки, на цьому ми не зупиняємось. Начальнику слідчого управління я доручив провести розслідування відносно посадових осіб, які повинні були контролювати законність даної сауни, чи там, взагалі, була якась підприємницька діяльність, чи сплачували податки”.

Про розкриття вбивства сумчанина Олександра Іваніни, яке сталося 27 жовтня, Сергій Чиж нічого нового не розповів.

“Я впевнений, що сумські поліцейські, з допомогою Національної поліції однозначно ми його розкриємо, бо це наш авторитет”, - сказав він.

Що відомо Сергій Чиж до Сум понад чотири роки був заступником начальника Нацполіції Харківщини. Про причини звільнення свого попередника – Олександра Анохіна сказав: пішов на заслужений відпочинок. 30 жовтня біля сумського управління поліції мітингував "Правий сектор". Учасники акції звинувачували поліцію у бездіяльності у справі щодо вбивства Олександра Іваніни.