У Сумах пішов з життя відомий хірург

Телекомпанія СТС

У віці 63 років раптово обірвалося життя видатного хірурга, Петренка Сергія Лукича. Сергій Лукич тривалий час був міським позаштатним хірургом управління охорони здоров’я Сумської міської ради.

Сумну звістка надійшла від Управління охорони здоров’я Сумської міської ради.

Професіонал, хірург, організатор, наставник, прекрасна людина, віддана своїй справі.

Колектив управління охорони здоров’я Сумської міської ради глибоко сумує з приводу передчасної смерті Сергія Лукича та висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Петренко Сергій Лукич народився 23 вересня 1958 року у місті Лебедин Сумської області. Свою трудову діяльність розпочав фельдшером пункту швидкої допомоги Лебединської ЦРЛ. У період навчання у Полтавському медичному стоматологічному інституті з 1980 року по 1986 рік працював на посаді медбрата Полтавської обласної лікарні.

Протягом 1986-2011 років працював лікарем-хірургом КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5».

У 2012 році Сергій Лукич організував хірургічне відділення на базі комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №1», яке очолював 6 років. Після досягнення пенсійного віку продовжував працювати лікарем -хірургом у медичному закладі, де працював завідувачем відділення.

Він виховав чудового сина – захисника, який загинув під час проведення антитерористичної операції на сході України та похований на Алеї Слави в Сумах.